✔ SİPARİŞ VERMEDEN ÖNCE INSTAGRAM PROFİLİNİZİ GİZLİDEN ÇIKARINIZ.

✔ INSTAGRAM TAKİPÇİ SİPARİŞİNİZİ VERDİKTEN SONRA 2. DEFA SİPARİŞ VERMEK İSTERSENİZ, İLK SİPARİŞİNİZİN TAMAMLANMASINI BEKLEYİNİZ.

✔ INSTAGRAM TAKİPÇİ SİPARİŞLERİ ANINDA BAŞLAR FAKAT BAZEN YOĞUNLUKTAN DOLAYI BİR SÜRE UZAYABİLİR. 

Takipçi Hizmetinin hesabınıza faydası nedir?

-Bireysel kullanımlarda populeritenizi arttırır. 

-Kurumsal Amaçlı kullanımlarda Marka bilinirliğinizi arttırır. Kurumsal kimlik oluşumunuzu tamamlamanızı sağlar 

-Telafi garantili hizmet olduğu için gönül rahatlığıyla alabileceğiniz bir hizmettir, Takipçi sayınız her zaman istediğiniz oranda kalır.

 

Hizmetiniz takipçi sayınız stabil hale gelene kadar 30 gün boyunca sınırsız olarak telafi edilmektedir.

Yani bizden aldığınız takipçileriniz düşerse telafi garantiniz mevcuttur . 

Takipçiler kalitesiz bot takipçilerden değildir, hesabınıza zarar vermez. Takipçileriniz 2 günde tamamen giden kalitesiz takipçi değildir, 

Düşüş yaşanması normaldir, düşüşlere karşı herhangi bir garanti veremiyoruz ama olası düşüşlerde tarafımızca 30 gün boyunca ücretsiz olarak telafi edilmektedir . 

Hizmeti satın aldığınızda takipçileriniz genellikle anlık olarak gelmeye başlar, aksi durumlarda (yoğunluk vs) 0-24 saat içerisinde gelmeye başlar.

Takipçiler kalitesiz bot data olmadığı için hesabınıza hiç bir şekilde zarar vermez, günümüzde bir çok firma, ünlü ve influencer'ın kullandığı sistemdir. 

ŞİFRENİZİ İSTEMİYORUZ

Hiçbir zaman hiçbir işlemde hesabınızın şifresini talep etmiyoruz. Güvenliğiniz için şifrenizi hiç kimseyle paylaşmamanızı öneririz.

BİLGİLENDİRME

Satın alımlarınız sonrasında sipariş etkileşimlerinizin doğru takip edilebilmesi için, aynı ürünleri eş zamanlı olarak farklı sitelerden almamanız gerekir.

Garantili takipçi servislerinde sipariş tamamlanmadan hesabınızı gizliye almayın ve kullanıcı adı değiştirmeyiniz. Sipariş sonrasında kullanıcı adı değişimlerinde telafi olmamaktadır. Sipariş başlangıç sayısının altında kalırsa telafi olmamaktadır.