Dünya Genelinde Instagram Reels-Video İzlenme Servislerinde Problem Yaşanmaktadır. Instagram platformunun yeni yayınladığı güncelleme ile birlikte video-reels-tv gönderilerine izlenme atılması çok zor bir hale gelmiştir. Ancak Biz Servislerimizde Güncelleme Yapmış Bulunmaktayız ve Şu an Türkiye'de Çalışan Birkaç İzlenme Servislerinden Biri Bizdedir. Fakat maliyetler yüzünden fiyatlar maalesef aşırı yükselmiştir.

En kısa zamanda problemin düzelmesini temenni ediyoruz. Normale döndükten sonra fiyatlar eski haline çekilecektir.

Başka sitelerden alacağınız izlenmelerin yüklenmeme riski bulunmakta olup bu konuda dikkat etmenizi öneririz. Saygılar.

 

✔ SİPARİŞ VERMEDEN ÖNCE INSTAGRAM PROFİLİNİZİ  GİZLİDEN ÇIKARINIZ.

✔ INSTAGRAM İZLENME SİPARİŞİNİZİ VERDİKTEN SONRA 2. DEFA SİPARİŞ VERMEK İSTERSENİZ, İLK SİPARİŞİNİZİN TAMAMLANMASINI BEKLEYİNİZ.

✔ INSTAGRAM İZLENME SİPARİŞLERİ ANINDA BAŞLAR FAKAT BAZEN YOĞUNLUKTAN DOLAYI BİR SÜRE UZAYABİLİR. 

 

Tüm izlenme paketlerimizde ekstra hediye gönderim mevcuttur. Rakipsiz fiyatlarımızla instagram video, IGTV ve reels içerikleriniz için izlenme satın alabilir, siz de Instagram'da rakipsiz olabilirsiniz.

ŞİFRENİZİ İSTEMİYORUZ

Hiçbir zaman hiçbir işlemde hesabınızın şifresini talep etmiyoruz. Güvenliğiniz için şifrenizi hiç kimseyle paylaşmamanızı öneririz.

BİLGİLENDİRME

Satın alımlarınız sonrasında sipariş etkileşimlerinizin doğru takip edilebilmesi için, aynı ürünleri eş zamanlı olarak farklı sitelerden almamanız gerekir.