✔ SİPARİŞ VERMEDEN ÖNCE INSTAGRAM PROFİLİNİZİ GİZLİDEN ÇIKARINIZ.

✔ INSTAGRAM TAKİPÇİ SİPARİŞİNİZİ VERDİKTEN SONRA 2. DEFA SİPARİŞ VERMEK İSTERSENİZ, İLK SİPARİŞİNİZİN TAMAMLANMASINI BEKLEYİNİZ.

 

Yüksek takipçili fenomen ve çekiliş sayfalarından organik olarak gelen aktif Türk kullanıcılar sizi takip edecektir.


Çeklişle Instagram Takipçisi Nedir? :  Aktif ve gerçek takipçiler edinmek isteynler için %100 Türkler'den oluşan bir kitleye sahip olmak isteyenlerin doğru tercihidir. Yüksek takipçilere sahip fenomen hesapları ve çekiliş sayfalarından sizlere takipçiler gönderilir. Bu sayfalarda reklam çalışması yapılarak sizi takip edecek kişiler kendi isteğiyle özgürce sizi takip eder. Bunu nasıl sağlıyoruz da sizleri insanların takip etmesini başarıyoruz sorusuna gelecek olursak şöyle açıklayalım.

Örneğin 500 bin takipçisi olan bir instagram hesabında çekiliş düzenliyoruz ve çekilişe katılma şartı olarakta sizleri takip etmelerini istiyoruz. Yani sizlerin buradan aldığınız organik takipçi paketleri sayesinde bu çekilişlerin bir nevi sponsoru olmuş oluyorsunuz. Bunun karşılığında da insanlar sizi takip ediyor.
Instagram hesabını kaliteli bir şekilde büyütmek isteyen bireysel veya kurumsal herkes için organik takipçi paketlerimizi tercih etmeniz için oldukça fazla sebep var. Eğer sizler de sürekli düşen, rast gele isimlerde açılmış, aktif olmayan ve kalitesiz Instagram takipçilerine para harcamaktan bıktıysanız satın alabileceğiniz en iyi paket çekilişle organik takipçi paketlerimizdir.

Instagram Organik Türk Takipçi Hakkında : %100 Türk takipçilerden oluşan Instagram organik takipçi paketlerimiz en üst kalite kitleden meydana gelir. Sizleri kendi isteğiyle takip eden kullanıcılardan oluşur.
Instagram organik Türk takipçi paketlerimizden birini aldığınız zaman sipariş aşamasında belirtmiş olduğunuz Instagram kullanıcı adına tamamen doğal yollardan (çekiliş sayfaları, fenomen hesapları vs) tanıtımını yaparak sizlerin sipariş verdiğiniz tutardaki takipçi sayısı kadar, takip edilmenizi sağlarız.

Takip eden kişiler tamamen gerçek aktif Türk kullanıcılardan oluşur. Genelde takibi bırakma az olmakla birlikte gerçek kullanıcılar oldukları için küçük miktarlarda takibi bırakma olabilmektedir.

Bu yüzden zaten ekstra gönderim de yapılmaktadır. İşletme hesapları ve instagram üzerinden satış yapan hesaplar için en uygun takipçi alma sistemidir. Takiçilerinizden müşteri edinme olasılığınız yüksektir.

Sipariş girerken instagram hesap kullanıcı adını girmelisiniz ve kesinlikle hesabınız gizli olmamalı ve gönderim tamamlanana kadar hesap adını değiştirmemelisiniz. Aksi takdirde gönderim yapılamaz ve sorumluluk kabul edilmez.