Genel Kurallar

www.sosyalmedyaavm.com adı altında alışveriş yapılmadan önce kullanıcıların okuması gereken önemli bilgilendirmeler aşağıda maddeler halinde yer almıştır.

www.sosyalmedyaavm.com üzerinde yapılan alışverişlerde kullanıcılar bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır. Lütfen bu maddeleri kabul etmeyecekseniz ve okumayacaksanız hiçbir sözleşmeyi onaylamayınız ve sipariş oluşturmayınız.

Site kullanımı ile ilgili genel kurallar ve yasal sorumluluklar aşağıda belirtilen şartları, kurallar ve yasal sorumlulukları içeren Kullanıcı Sözleşmesi’nin www.sosyalmedyaavm.com kullanılmadan önce okunması tavsiye edilir.

www.sosyalmedyaavm.com kullanıcılarına siteye her girişte kullanıcı sözleşmesi sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

Belirtilen şartların size uymaması halinde lütfen bu sözleşmeyi kabul etmeyiniz ve bu internet sitesini kullanmayı bırakınız.

Siteyi kullanarak ve kişisel bilgilerinizin yer aldığı sipariş formunu doldurarak bu sayfalarda yazılı şartları kabul etmiş sayılmaktasınız.

Sipariş oluşturduğunuzda girdiğiniz iletişim kanallarından bilgilendirme Sms ve Maillleri almaya izin vermiş sayılmaktasınız.

www.sosyalmedyaavm.com site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar.

Geri Ödeme Politikası

www.sosyalmedyaavm.com dan alınan yüklenen her sipariş veya kredi kartı - mobil ödeme - havale&eft ya da herhangi bir ödeme için www.sosyalmedyaavm.com tarafından geri ödeme yapılamaz, ancak www.sosyalmedyaavm.com yöneticileri gerekli gördüğünde geri ödemelerini gerçekleştirmektedir. 

Herhangi bir teknik aksaklık nedeniyle 48 saat içinde gönderilemeyen siparişlerin ödemeleri müşterinin talebi üzerine koşulsuz iade edilir.

Instagram/Twitter/Facebook vb. gibi sosyal medya platformlarının ne zaman güncelleme yapabileceğini bilemeyiz, herhangi bir düşüş yaşanması halinde bu Sosyal Medya Avm'nin sorumluluğunda değildir.

Sipariş girildikten sonra kullanıcı adı değiştirilmesi, içeriğin silinmesi, gizlenmesi vs. gibi durumlarda siparişler tamamlanamaz ve herhangi bir iptal-iade veya telafi yapılmaz. Yine aynı şekilde gizli hesap ve içeriklere girilen siparişler için de iptal ve iade sağlanamaz. Sorumluluk tamamen müşteriye aittir.

www.sosyalmedyaavm.com çalıntı kredi kartı ya da farklı yöntemleri ile başkasının adına ödeme yapan kişilerin yaptıkları işlemlerden sorumlu değildir.

Siparişler sisteme girildikten sonra iptal/iade talebiniz kabul edilmeyecektir. Eğer sipariş tamamlanmazsa/kısmen tamamlanırsa bizimle irtibata geçerek telafi edilmesini isteyebilirsiniz. Bot Takipçilerde veya telafi garantisi verilmeyen herhangi başka bir servisten verilen siparişlerdeki düşüşlerden kesinlikle www.sosyalmedyaavm.com sorumlu değildir ve herhangi bir iade/iptal yapılmayacaktır.

www.sosyalmedyaavm.com üzerinde sipariş giren her müşteri, yukarıda bulunan kuralları ve koşulları kabul etmiş olur ve şikayetçi olamaz, hak talep edemezler. Eğer kabul etmiyorsanız web sitemiz üzerinden sipariş oluşturmayınız.

www.sosyalmedyaavm.com bildirimde bulunmaksızın kullanım sözleşmesini değiştirme hakkını saklı tutar.

Sevgi ve saygılarımızla www.sosyalmedyaavm.com ekibi.