✔ SİPARİŞ VERMEDEN ÖNCE TİKTOK PROFİLİNİZİ GİZLİDEN ÇIKARINIZ.

✔ TİKTOK İZLENME SİPARİŞİNİZİ VERDİKTEN SONRA 2. DEFA SİPARİŞ VERMEK İSTERSENİZ, İLK SİPARİŞİNİZİN TAMAMLANMASINI BEKLEYİNİZ.

✔ TİKTOK İZLENME SİPARİŞLERİ ANINDA BAŞLAR FAKAT BAZEN YOĞUNLUKTAN DOLAYI BİR SÜRE UZAYABİLİR. 

Tiktok Video İzlenme Hilesi için yapmanız gerekenler oldukça basit. İlk aşamada profil url'nizi ilgili alana yapıştırınız sonrasında devam ederek Ad-Soyad telefon ve mail bilgilerinizi giriniz. Ödeme bilgileri adımında ödemenizi hangi yöntemle yapacağınızı seçerek istenen bilgileri girdikten sonra işlemi tamamlayınız. Ödemeniz onaylandıktan sonra sistemimiz otomatik olarak siparişinizi işlem sırasına alacaktır ve servis yoğunluğuna göre siparişiniz tamamlanacaktır.

Tiktok videolarınız için beğeni satın almak istiyorsanız Tiktok Beğeni Hilesi paketlerini inceleyebilirsiniz.

Tiktok videolarınız için takipçi satın almak istiyorsanız Tiktok Takipçi Hilesi paketlerini inceleyebilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken bir nokta url/gönderi/kullanıcı adı vs. bilgilerini doğru girmek ve hesabınızın gizlide olmamasıdır. Yanlış girilen bilgilerde gönderim sağlanamamaktadır. Gizli hesaplara da gönderim yapılamaz.

 

ŞİFRENİZİ İSTEMİYORUZ

Hiçbir zaman hiçbir işlemde hesabınızın şifresini talep etmiyoruz. Güvenliğiniz için şifrenizi hiç kimseyle paylaşmamanızı öneririz.

BİLGİLENDİRME

Satın alımlarınız sonrasında sipariş etkileşimlerinizin doğru takip edilebilmesi için, aynı ürünleri eş zamanlı olarak farklı sitelerden almamanız gerekir.